GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ

Güvenlik sistemlerinin olmazsa olmazı kamera sistemleridir. Örneğin herhangi (yangın, hırsızlık, su baskını gibi) bir alarm sistemi uyarısında neden ve sonuçlarını görebilmek için kamera sistemi‘mize ihtiyacımız olacaktır.

Veya site yönetimi sorumluluk alanında gerçekleşen bir olayda kamera kayıtları hayati önem taşıyacaktır.

İş yeri kamera sistemleri, market kamera sistemleri, fabrika kamera sistemleri, depo kamera sistemleri, üretimhane kamera sistemleri, hırsız kamera sistemleri, para okuma sistemleri, ürün sayma kameraları, kişi sayma kameraları gibi pek çok alanda güvenlik ve takip hizmeti vermekteyiz.

 

Kamera sistemleri analog, analog hd (AHD), network (ip) sistemler ile sabit ve ptz (hareketli) olmak üzere kabaca sınıflandırılabilir.

Analog ve analog hd (AHD) sitemler aynı kablo altyapısı ile kullanılabilir. Eski kamera sisteminizin kablo yapısını kullanarak daha yüksek çözünürlükte görüntü almak isterseniz 1/2/4/5 mp görüntü aktarımı sağlayabilirsiniz.

 

Aşağıda dünyanın en büyük güvenlik üreticisi   markasının güvenlik

kamerası görüntüleri bulunmaktadır. Marka tercihi yapmadan önce incelemenizi tavsiye ederiz ;

 

Bağlantı hızınıza göre youtube görüntü kalitesini düşürebilir.

Sağ alt köşedeki dişli simgesinden çözünürlüğü 1080p hd seviyesine getirirseniz gerçek görüntü kalitesini görebilirsiniz.

Bir alttaki kamera sistemimiz de 1440P (4 megapixel) dir.

 

 

 

 

 

 

Üstelik sadece canlı görüntüleri değil geçmiş zamanlı görüntüleri de cep telefonu, tablet veya bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Danışma Hattı : 0 232 254 2 444 – 0 532 365 03 87

Dilerseniz canlı izleme esnasında cep telefonunuza kayıt yapabilirsiniz.